08:00 |
Lenneke Mare |
Kapellaan 37 1200 Sint-Lambrenchts-Woluwe |
09:15 |
Sint-Elisabeth |
Cortenbachstraat 1130 Haren |
09:30 |
O.-L.-Vrouw Hemelvaart |
Adolphe Willemynsstraat 105 1070 Anderlecht |
|
Sint-Pieter |
Sint-Pietersvoorplein 1150 Sint-Pieters-Woluwe |
|
Sint-Pieter |
Sint-Pietersvoorplein 1180 Ukkel |
|
Heilige Geest |
Martin Luther Kingplein 1070 Anderlecht (1ste en 3de zondag van de maand) |
|
Sint-Pieter en Sint-Guido |
Dapperheidsplein 1070 Anderlecht |
|
Sint-Juliaan |
Jean-Baptiste De Greefsquare 1160 Oudergem
|
09:45 |
O.-L.-Vrouw der Genade |
Franciskanenvoorplei 1150 Sint-Pieters-Woluwe (Vogelzang) |
|
Sint-Pieter en Pauwel |
Peter Benoitplein, 1120 Neder-over-Heembeek |
|
Sint-Denijs |
Sint-Denijsplein 1190 Vorst |
|
Sint-Bernadette |
Itterbeekse Laan 43 1070 Anderlecht (Bon-Air), tweetalig |
|
O.-L.-Vrouw |
Onze-Lieve-Vrouwvoorplei 1020 Laken |
10:00 |
Sint-Michiel en Goedele |
Sint-Goedelevoorplein 1000 Brussel |
|
Sint-Jan Baptist ten Begijnhof |
Begijnho 1000 Brussel (Sint-Gorik) |
|
Sint-Martinus |
Koningin Fabiolaplei 1083 Ganshoren |
|
Verrijzenis |
Palokestraat 7 1080 Sint-Jans-Molenbeek |
|
Sint-Pieter |
Kardinaal Mercierplei 1090 Jette |
|
O.-L.-Vrouw |
Kerkstraat 82 1150 Sint-Pieters-Woluwe (Stokkel) |
|
Missiehuis van Scheut |
Ninoofsesteenweg 548 1070 Anderlecht |
|
Sint-Anna |
Van Huffelplein 33 1081 Koekelberg |
10:15 |
Sint-Jozef |
Jan de Paduaplein 1140 Evere |
|
O.-L.-Vrouw Onbevlekt |
Consciencelaan 15 1140 Evere |
10:30 |
Don Bosco |
Guldendallaan 9 1150 Sint-Pieters-Woluwe |
10:45 |
O.-L.-Vrouw van Troost |
Horzelstraat 1180 Ukkel (Kalevoet) |
11:00 |
O.-L.-Vrouw van Goede Bijstand |
Kolenmarkt 91 1000 Brussel(Sint-Gorik) |
|
Sint-Aleydis |
Sint-Aleydisvoorplein 1150 Sint-Pieters-Woluwe (elke eerste zondag van de maand) |
|
Heilige Familie |
Heilige Familieplein 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe |
|
Christus Koning |
Wannekouterlaan 105 1020 Laken (Mutsaard) |
|
Sint-Aloysius |
Koninklijk Instituut Woluwe, G. Henrilaan 278 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe |
|
Koningin der Hemelen |
Heiligenborre 1170 Watermaal-Bosvoorde |
|
O.-L.-Vrouw van Vreugde |
Britse Soldaatlaan 29 1070 Anderlecht |
11:15 |
Goede Herder |
Korenbeekstraat 231 1080 Sint-Jans-Molenbeek |
|
Heilig Hart en Sint-Lambertus |
Sint-Lambertusplein 1020 Laken (Heizel) |
11:20 |
Sint-Gerardus Majella |
Bloeistraat 35 1070 Anderlecht (2de zondag eucharistie, anders woorddienst) |
11:30 |
Heilig Hart |
Basiliekvoorplein 1081 Koekelberg |
|
Heilige Familie |
François Rigaplantsoen 1030 Schaarbeek (Helmet)
|
Reacties
Om reacties te zien en te reageren op dit artikel moet je je eerst even aanmelden via het menu bovenaan. Tot gauw.